parsa co logo
شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا
 

لوله بازکن‌ ها، بلای جان بچه ها ، اخبار لوله بازکنی

Rate this item
(0 votes)
شکیل و خوش رنگ بودن ظرف اسید چاه بازکنی باعث شده است که در مواردی کودکان اقدام به نوشیدن این اسیدهای مرگ آور کنند.نگهداری این اسیدها در معرض دید کودکان به شدت ریسک آور و پرخطر است.آمار نوشیدن اسیدهای لوله بازکنی در تهران بیشتر است
لوله بازکن‌ ها، بلای جان بچه ها

یک متخصص کودکان گفت: لوله بازکن‌ها مواد به شدت قلیایی‌ هستند که به طور معمول در ظرف‌ های پلاستیکی قرمز رنگ نگهداری می‌ شود و ماهانه یک تا دو بار مسمومیت بر اثر خوردن لوله بازکن‌ ها را شاهد هستیم که شاید این آمار در کل تهران بیشتر باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر اکبر کوشانفر گفت: در سال‌های اخیر مسمومیت با مواد شوینده، بسیار فراگیر شده است، چرا خانواده‌ ها برای نظافت و شستشو از انواع مواد شوینده و ضد عفونی کننده استفاده می‌ کنند.استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد: مسمومیت بر اثر خوردن مواد شوینده، ضد عفونی‌ کننده و لوله بازکن‌ ها، مسئله‌ ای است که این روزها فراگیر شده و کودکان از روی کنجکاوی، به سمت آن می‌ روند و چون این مواد، به راحتی در آشپزخانه‌ های منازل و کابینت‌ ها در دسترس کودکان است، مسمومیت کودکان، سیر افزایشی داشته است.متخصص کودکان افزود: در سال ۸۹، به مدت یک سال در بیمارستان لقمان حکیم، یک تحقیق اجرا کردم که متأسفانه، ۵۰۰ مورد مسمومیت با مواد شوینده داشتیم که کودکان در محدوده سنی ۲ تا ۵ سال، بیشترین افراد مسموم را تشکیل داده بودند؛ چرا که کودک در این سنین، آگاهی کافی ندارد و به علت کنجکاوی و برای مزه کردن مایعات، آنها را می‌ نوشد.وی گفت: اگر این مواد شوینده، حاوی مواد قلیایی قوی باشد، به سوختگی شدید منجر می‌ شود.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: از ۵۰۰ مورد، ۳۵۰ مورد بر اثر خوردن وایتکس بوده است. وایتکس یک ماده قلیایی ضعیف است و معمولاً برای سفید کردن لباس‌ ها و ظروف کاربرد دارد، اما چون قلیایی ضعیف است، ایجاد سوختگی نمی‌ کند و فقط سوختگی در اطراف دهان ظاهر می‌ شود.

کوشانفر به لوله‌ بازکن‌ ها اشاره داشت و گفت: لوله بازکن‌ ها، قلیایی‌ های شدیدی هستند که معمولاً در ظرف‌ های پلاستیکی قرمز رنگ که درشان به راحتی باز می‌ شود، نگهداری می‌ شود. کنجکاوی کودک را تحریک کرده و ما ماهانه یک تا دو مورد مسمومیت بر اثر خوردن لوله بازکن‌ها را شاهد هستیم که شاید در شهر تهران این آمار بیشتر باشد.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: لوله بازکن‌ها به زخم زیاد روی پوست و سوختگی، زخم یا پارگی در مری و معده منجر می‌ شوند و حتی می‌ توانند در موارد شدیدتر به مرگ کودک منجر شود، چرا که اثر مایع لوله بازکن‌ ممکن است در قفسه سینه یا معده، به پارگی نای منجر شوند.

وی گفت: اخیراً ۳ مورد مسمویت شدید با لوله‌بازکن داشته‌ایم که متأسفانه به مرگ منجر شد.

کوشانفر به خانواده‌ها توصیه کرد: یا لوله بازکن را نخرند یا اگر نیاز دارند تمام آن ماده را به یکباره مصرف کنند و چیزی در قوطی لوله‌ بازکن باقی نگذارند، چرا که این کار می‌تواند برای کودکان بسیار خطرناک باشد.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: خانواده‌ ها چنانچه کودکشان مواد شوینده ای خورد، هیچ ماده خوراکی به کودک ندهند و هرچه زودتر کودک را به نخستین مرکز بیمارستانی و درمانی برسانند.

منبع: وبسایت شبکه خبر

 

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد.خدمات ما شامل باز کردن لوله فاضلاب بدون استفاده از هرگونه اسید ، تعمیرات حمام و توالت ، رفع نم و رطوبت حمام و توالت و کشف محل نم با دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب حمام و توالت صد در صد تضمینی و بدون بازگشت و تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله و کاسه توالت با دستگاه . 

مدیریت

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا گستر فردا با شماره ثبت 490856 امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، کرج ، قم ، اراک و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

 

 ما می دانیم مشکل شما این است:☻

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی لوله بازکنی

 

 

یا این:☻

لوله بازکنی گرفتگی توالت ایرانی

 

 

و حتی گرفتگی ظرفشویی:☻

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی آشپزخانه لوله باز کن

 

 

ریشه مشکل اینجاست:☻

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت با ابزار لوله بازکنی

 

یا اینجا:☻

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با ابزار لوله بازکنی قوی

 

 

☺ما مشکل شما را اینگونه حل می کنیم:☺

رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی با ابزار لوله بازکنی قوی - فنر و دستگاه تراکم هوا

 

 

☺شاید لازم باشد از این سر فنر های لوله بازکنی استفاده کنیم☺

 انواع سر فنر لوله بازکنی و چاه باز کنی

 

 

☺ما کار شما را اینگونه تحویل می دهیم:☺

شماره تلفن چاه باز کن

 

برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی خود ) اینجا کلیک کنید

09122335491

برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی خود ) اینجا کلیک کنید

09129615767


►برای مشاهده شماره تلفن های شرکت جهت لوله بازکنی اینجا کلیک نمائید◄


فیلم نحوه کار دستگاه لوله بازکنی

در این فیلم ما خیال شما را راحت می کنیم که دستگاه لوله بازکنی با قدرت خود می تواند مشکل شما را کاملا حل کند

شماره تلفن تماس با شرکت در تهران

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری