رفع بوی بد فاضلاب 09122155345 چاه توالت فرنگی-دستشویی-بوگیر

این مورد را ارزیابی کنید
(472 رای‌ها)

آیا از بوی بد فاضلاب توالت ، سرویس های بهداشتی ، حمام و سایر نقاط ساختمان خسته شده اید؟

چاره کار نزد ماست. رفع بوی بد و زننده سرویس های بهداشتی ، حمام و آشپزخانه به صورت صد در صد تضمینی و در زمان کمتر از یک ساعت بدون خرابی فقط با یک تماس با مرکز ما برای همیشه از شر بوی بد و گازهای سمی و مضر که سلامت شما شهروندان عزیز را تهدید می کند خلاص شوید.

آثار مضر گاز های فاضلاب و بوی بد فاضلاب بر سلامتی انسان:

خطرات برای سلامتی در غلظت کم

وقتی غلظت بوی بد فاضلاب کم باشد مسمومیت مزمن ایجاد می گردد. در مسمومیت مزمن با گازهای فاضلاب ، ماده سمی به مقدار کم و جزئی ، ولی در دفعات متعدد و در زمان طولانی وارد بدن شده و علائم ممکن است پس از ماه ها و یا حتی سالها بروز یابند. گاز سولفید هیدروژن یا گاز فاضلابی اثرات مزمن و گسترده‌ای دارد. در غلظت‌های خیلی پایین، این گاز باعث سر درد ، خواب آلودگی، بی حالی، حالت تهوع، استفراغ، تحریک چشم‌ها و سیستم تنفسی ( ریه‌ها و مسیر ورود هوا از دهان، بینی و راه‌های هوایی ) می‌گردد.

چشم‌ها در اثر تماس با این گاز قرمز، ملتهب و دردناک گردیده و به نور حساس می‌شوند. اثرات مزمن بوی بد فاضلاب بر روی سیستم تنفسی شامل سرفه، درد در بینی و گلو و درد هنگام تنفس می‌باشد.

بوی بد فاضلاب ، سلامتی کودکان را بیشتر تهدید می کند

در صورتیکه تماس با این گاز ادامه پیدا کند، شخص ممکن است دچار مسمومیت مزمن گردد. در این حالت علاوه بر تحریک چشم‌ها و ریه‌ها، ممکن است کاهش ضربان قلب، خستگی، بی‌خوابی، مشکلات گوارشی و عرق سرد هم در اثر مواجهه با گاز به وجود آید. طبق تحقیقی که در کالیفرنیا بر روی کارگرانی که در تماس با سولفیدهیدروژن یا گازهای فاضلاب بودند انجام شده، مشخص گردید که کارگران مذکور از سردرد، حالت تهوع، استفراغ، افسردگی، تغییر شخصیت، خون‌ریزی از بینی و مشکلات تنفسی رنج می‌برند. در نتیجه مقایسه گروه در معرض خطر با گروه شاهد مشخص شد که مواد غیر طبیعی مثل عدم تشخیص رنگ‌ها، عدم هماهنگی بین چشم‌ها و دست، عدم تعادل و مشکلات عصبی بر روی گروه در معرض خطر دیده شده است. طبق تحقیقات آزمایشگاهی گاز سولفید هیدروژن یا گاز فاضلابی در غلظت‌های پایین باعث ایجاد ناقص‌الخلقی در هوش می گردد.

خطرات برای سلامتی در غلظت بالا

بوی بد فاضلاب در غلظت های بالا باعث مسمومیت حاد می شود. در مسمومیت حاد، مقدار ماده شیمیایی وارد شده به بدن زیاد بوده و علائم در عرض چند دقیقه تا چهار ساعت ایجاد می‌شود و در صورت اقدام نکردن جهت درمان، در عرض چند ساعت تا چند روز به مرگ منتهی خواهد شد. میزان خطرات ناشی از مسمومیت حاد به سولفید هیدروژن، به غلظت این گاز بستگی دارد. زمانی که فرد گاز سولفیدهیدرژن را در غلظتهای پایین استنشاق می‌کند، این گاز از طریق ریه وارد جریان خون وی می گردد. مکانیسم تدافعی بدن برای حفاظت، شروع به تجزیه و اکسید کردن گاز سولفیدهیدروژن کرده و آن را به ترکیب بی ضرری تبدیل می‌کند.

در صورتی که فرد غلظت زیادی از گاز فاضلاب را استنشاق کند و یا به مدت طولانی در این محیط قرار گیرد، گاز فاضلاب مانند سیانید به سیتوکروم اکسیداز موجود در میتوکندری‌ها وصل شده و مانع فعالیت آن می‌شود و از این طریق از متابولیسم سلولی اکسیژن جلوگیری می‌کند. در نتیجه مرکز اصلی تنفس در مغز فلج شده و تنفس متوقف می‌گردد ( فرد دچار خفگی می‌شود )، درست مثل این که کسی گلوی او را با دست گرفته و فشار داده باشد. یک کارگر ممکن است در عرض چند دقیقه در اثرا غلظت زیاد گاز سولفیدهیدروژن بیهوش گردد و شانس نجاتش کم باشد.

علاوه بر اثرات خفقان آوری که به صورت تاکی کاردی، افزایش تعداد تنفس و در نهایت دپرسیون تنفسی است، افرادی که پس از تماس اولیه زنده بمانند، ممکن است به ادم ریوی تأخیری که ناشی ار اثرات تحریکی مستقیم گاز فاضلاب بر ریه‌ها است، دچار ‌شوند.

مسمومیت حاد با گاز سولفید هیدروژن ممکن است بدون هیچ‌گونه هشداری اتفاق بیفتد زیرا حس بویایی در اثر این گاز سریعاً از کار می‌افتد و ظرف مدت چند ثانیه باعث مرگ می‌گردد.

هر چند در مسمومیت حادتر، مرگ آوری بیشتر است، اما در صورتی که عملیات نجات به موقع و سریع انجام شود احتمال زنده ماندن فرد وجود دارد.

کودکان شما ارزشمند هستند و سلامتی آنها خط قرمز شما

بوی بد فاضلاب بیش از همه بر کودکان اثر می گذارد و طبعا این به دلیل ضعیف تر بودن سیستم ایمنی بدن آنهاست
تمامی این مشکلات به راحتی قابل حل است.متخصصان ما در کمتر از یک ساعت ، منشاء و دلیل بوی بد فاضلاب در ساختمان را شناسایی کرده و مشکل را حل خواهند نمود.بنابراین فقط با یک تماس از شر بوی بد فاضلاب خلاص خواهید شد.

توصیه: برای مشاوره بیشتر با شماره های تماس شرکت تماس حاصل فرمائید

از بین بردن بوی بد توالت فرنگی

ما با روش های حرفه ای بوسیله دستگاه تشخیص دلیل بوی بد فاضلاب و رفع بوی بد فاضلاب می توانیم به راحتی و برای همیشه شما را از شر بوی بد خلاص کنیم.

از بین بردن بوی بد چاه توالت فرنگی فاضلاب

مدیریت

گروه خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، کرج ، قم ، اراک و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

اگر با موبایل خود وارد سایت شده اید کافیست روی شماره ضربه بزنید

شمال تهران : 09129615767

غرب تهران : 09191482651

شرق تهران : 09129615767

مرکز تهران : 09191482651

جنوب تهران : 09129615767

سراسر تهران : 09129615767

هشتگرد و نظرآباد : 09123684786

کرج : 09195237504

استان قم : 09198528524