تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا گستر فردا

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه در تهران 09122335491 نشت یابی لوله

این مورد را ارزیابی کنید
(2666 رای‌ها)

تخصص ما تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله است

ما چه می کنیم؟ پیدا کردن دلیل و محل نشت یا چکه آب از سقف همسایه ، دیوار همسایه ، حمام یا دستشویی آپارتمان خودتان و ... را به ما بسپارید. ما با دستگاه نشت یابی لوله  در محل حضور پیدا می کنیم .

هزینه و قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله : قیمت تشخیص دلیل چکه و نشت و محل دقیق آن در سال 99 بسته به عمق لوله ها ، متراژ زمین یا ساختمان و عوامل دیگر متغیر و حدود 150 الی 300 برای واحد های مسکونی می باشد.

هزینه ترمیم ترکیدگی لوله  و تعمیرات در محل به شما داده می شود زیرا بستگی به دلیل نشت یا چکه آب دارد.آیا نشت از لوله آب بوده ، آیا فاضلاب بوده ، آیا نیاز به تخریب کاشی ها و ترمیم مجدد است و ...

دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله : برای مشاهده این دستگاه های ، انتهای مطلب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله در تهران را مطالعه فرمائید.

اگر سقف همسایه پایینی شما چکه می کند به احتمال خیلی خیلی زیاد مشکل از تاسیسات منزل شما می باشد ولی باید بررسی کارشناسی صورت پذیرد.


برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی خود ) اینجا کلیک کنید

09122335491


دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله آب چگونه کار می کند؟

دستگاه نشت یابی لوله آب عمدتا در ایران به صورت صوتی یافت می شوند.به این صورت که با امواج صوتی سعی در تشخیص محل ترکیدگی لوله آب می کنند.همانطور که می دانید حرکت آب باعث ایجاد امواج صوتی می شود.وقتی که لوله ای دچار ترکیدگی شود ، آب با شدت از لوله خارج می شود.مهم نیست که مقدار آب خارج شده از لوله چقدر باشد.ممکن است سوراخی بسیار بسیار ریز در لوله ایجاد شده باشد و میزان آبی که از لوله نشت می کند بسیار کم باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

همانطور که گفتیم اندازه سوراخ و مقدار ترکیدگی لوله مهم نیست.مهم این است که آب با شدت از لوله خارج شود ( و نه قطره قطره).این شدت باعث ایچاد صوت می شود که با گوش انسان قابل شنیدن نیست.دستگاه تشخیص نشت و ترکیدگی لوله به این صورت کار می کند که محل صوت را از روی شدت کم یا زیاد شدن آن پیدا می کند.وقتی نم و رطوبت ایجاد شده در ساختمان حاصل است نشت قطره قطره آب باشد باید به تجربه کارشناسان ما تکیه کنید.زیرا راهکار دیگری برای یافتن محل ترکیدگی لوله آب وجود ندارد.

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله آب با دستگاه تا چه عمقی امکان پذیر است؟

عمقی که دستگاه ها صوتی تشخیص می دهند تا حدود 40 سانتی متر است.بنابراین نباید انتظار تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق بیشتر از 40 سانتی متر را از این دستگاه ها داشت.مگر اینکه میزان نشت لوله بسیار قابل توجه باشد و صوتی که ایجاد می کند از اعماق با دستگاه قابل تشخیص باشد.بنابراین این دستگاه ها برای یافتن محل نشت در ساختمان ها قابل استفاده است و برای نشت های صنعتی و ... روش های دیگری وجود دارد.

تشخیص ترکیدگی لوله آب با عمق بالا و کم

دقت تشخیص ترکیدگی لوله آب و نشت یابی چقدر است؟

این دستگاه ها یا محلی را پیدا نمی کنند یا اگر محل را پیدا کنند با دقت کمتر از 10 سانتی متر ، نقطه سوراخ شده لوله را تشخیص می دهند.بنابراین اگر مصالح استفاده شده در ساختمان شما گران قیمت است بهتر است قبل از تخریب ساختمان ، محل نقطه ای نشت لوله آب را با دستگاه یافته و سپس اقدام به تخریب همان نقطه کنید.

پس از نشت یابی و  تشخیص و پیدا کردن محل ترکیدگی لوله آب با دستگها چه باید کرد؟

اگر نم و رطوبت ایجاد شده در ساختمان شما در اثر نشت و ترکیدگی لوله آب اتفاق افتاده باشد ، حتما و حتما باید قسمت سوراخ لوله پیدا شده و تعمیر شود.شاید نیاز به تعویض قسمتی از لوله کشی ساختمان خود باشید.این قمست می تواند از چند سانتی متر تا چندین متر و در مواردی به تعویض کل لوله کشی ساختمان بینجامد.حال پس از اصلاح لوله کشی ساختمان ، محل تخریب شده باید اصلاح شود که می تواند شامل کاشی کاری یا موزاییک کاری مجدد یا گچکاری و ... باشد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله آب و رفع نشت لوله آب و تعمیر لوله کشی؟

قیمت و هزینه تعمیر لوله کشی آسیب دیده ساختمان بستگی به نوع لوله کشی ، عمق لوله کشی و میزان لوله کشی تعویض را تعمیر شده دارد که کارشناسان ما پس از یافتن محل نشت لوله ، این قیمت را برآورد کرده و پس از رضایت شما ، اصلاح و تعمیر لوله کشی ساختمان در تهران اجرا خواهد شد.

 

قیمت ترمیم دیوار ، کف و سقف و رفع نم و رطوبت چه میزان است؟

 قیمت تعمیر گچ دیوار ، کف (موزائیک ، سرامیک و ...) و حتی سقف در محل برآورد می شود که بستگی به عوامل گوناگونی دارد.در صورتی که رضایت مشتری حاصل شد ، ترمیم قسمت های آسیب دیده هم توسط همکاران ما انجام خواهد شد در غیر اینصورت همکاران ما می توانند اشخاص دیگری را معرفی نمایند.

 

شماره تماس شرکت جهت تشخیص ترکیدگی لوله آب و نشت یابی لوله در تهران چیست؟


برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی خود ) اینجا کلیک کنید

09122335491


 نشت یابی لوله و تشخیص ترکیدگی لوله در تهران انجام می شود .در صورت نیاز ، برای دیدن شماره تماس ما جهت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله کلیک کنید.

مدیریت

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا گستر فردا با شماره ثبت 490856 امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، کرج ، قم ، اراک و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

اگر با موبایل خود وارد سایت شده اید کافیست روی شماره ضربه بزنید

سراسر تهران : 09129615767

شمال تهران : 22231127

غرب تهران : 44351167

شرق تهران : 77470027

مرکز تهران : 88930294

جنوب تهران : 88930294

کرج : 09195237504

استان قم : 09191970459