تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه در تهران 09198528524 نشت یابی لوله

این مورد را ارزیابی کنید
(2686 رای‌ها)
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تخصص ما تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله است

ما چه می کنیم؟ پیدا کردن دلیل و محل نشت یا چکه آب از سقف همسایه ، دیوار همسایه ، حمام یا دستشویی آپارتمان خودتان و ... را به ما بسپارید. ما با دستگاه نشت یابی لوله در محل حضور پیدا می کنیم .

 

هزینه و قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله : قیمت تشخیص دلیل چکه و نشت و محل دقیق آنبسته به عمق لوله ها ، متراژ زمین یا ساختمان و عوامل دیگر متغیر و حدود 400 الی 700 هزار تومان و برای نشت هایی که احتمال پیدا کردن آنها بسیار پایین باشد تا یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

قیمت های مذکور برای هر واحد مسکونی است و در صورتیکه واحد یا طبقه نشتی مشخص نباشد ، هزینه جزئی برای چک کردن بقیه طبقات به هزینه فوق اضافه می شود(

قیمت های ذکر شده برای سال 1402 بوده و تا آخر سال تغییر نخواهد کرد.

برای واحد های غیر مسکونی مانند کارخانجات ، سازمان های با متراژ وسیع و مراکز خاص قیمت خدمات بر اساس نوع کار برآورد می گردد.

 

هزینه ترمیم ترکیدگی لوله و تعمیرات در محل به شما داده می شود زیرا بستگی به دلیل نشت یا چکه آب دارد.آیا نشت از لوله آب بوده ، آیا فاضلاب بوده ، آیا نیاز به تخریب کاشی ها و ترمیم مجدد است و ...

 

دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله

برای مشاهده این دستگاه های ، انتهای مطلب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله در تهران را مطالعه فرمائید.

 

اگر سقف همسایه پایینی شما چکه می کند به احتمال خیلی خیلی زیاد مشکل از تاسیسات منزل شما می باشد ولی باید بررسی کارشناسی صورت پذیرد.


برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی خود ) اینجا کلیک کنید

09198528524


دستگاه تشخیص ترکیدگی چگونه کار می کند؟

دستگاه نشت یابی لوله آب عمدتا در ایران به صورت صوتی یافت می شوند.به این صورت که با امواج صوتی سعی در تشخیص محل ترکیدگی لوله آب می کنند.همانطور که می دانید حرکت آب باعث ایجاد امواج صوتی می شود.وقتی که لوله ای دچار ترکیدگی شود ، آب با شدت از لوله خارج می شود.مهم نیست که مقدار آب خارج شده از لوله چقدر باشد.ممکن است سوراخی بسیار بسیار ریز در لوله ایجاد شده باشد و میزان آبی که از لوله نشت می کند بسیار کم باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

همانطور که گفتیم اندازه سوراخ و مقدار ترکیدگی لوله مهم نیست.مهم این است که آب با شدت از لوله خارج شود ( و نه قطره قطره).این شدت باعث ایچاد صوت می شود که با گوش انسان قابل شنیدن نیست.دستگاه تشخیص نشت و ترکیدگی لوله به این صورت کار می کند که محل صوت را از روی شدت کم یا زیاد شدن آن پیدا می کند.وقتی نم و رطوبت ایجاد شده در ساختمان حاصل است نشت قطره قطره آب باشد باید به تجربه کارشناسان ما تکیه کنید.زیرا راهکار دیگری برای یافتن محل ترکیدگی لوله آب وجود ندارد.

صدای جریان آب را توسط دستگاه بشنوید

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله آب با دستگاه تا چه عمقی امکان پذیر است؟

عمقی که دستگاه ها صوتی تشخیص می دهند تا حدود 40 سانتی متر است.بنابراین نباید انتظار تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق بیشتر از 40 سانتی متر را از این دستگاه ها داشت.مگر اینکه میزان نشت لوله بسیار قابل توجه باشد و صوتی که ایجاد می کند از اعماق با دستگاه قابل تشخیص باشد.بنابراین این دستگاه ها برای یافتن محل نشت در ساختمان ها قابل استفاده است و برای نشت های صنعتی و ... روش های دیگری وجود دارد.

تشخیص ترکیدگی لوله آب با عمق بالا و کم

دقت تشخیص ترکیدگی لوله آب و نشت یابی چقدر است؟

این دستگاه ها یا محلی را پیدا نمی کنند یا اگر محل را پیدا کنند با دقت کمتر از 10 سانتی متر ، نقطه سوراخ شده لوله را تشخیص می دهند.بنابراین اگر مصالح استفاده شده در ساختمان شما گران قیمت است بهتر است قبل از تخریب ساختمان ، محل نقطه ای نشت لوله آب را با دستگاه یافته و سپس اقدام به تخریب همان نقطه کنید.

پس از نشت یابی و تشخیص و پیدا کردن محل ترکیدگی لوله آب با دستگها چه باید کرد؟

اگر نم و رطوبت ایجاد شده در ساختمان شما در اثر نشت و ترکیدگی لوله آب اتفاق افتاده باشد ، حتما و حتما باید قسمت سوراخ لوله پیدا شده و تعمیر شود.شاید نیاز به تعویض قسمتی از لوله کشی ساختمان خود باشید.این قمست می تواند از چند سانتی متر تا چندین متر و در مواردی به تعویض کل لوله کشی ساختمان بینجامد.حال پس از اصلاح لوله کشی ساختمان ، محل تخریب شده باید اصلاح شود که می تواند شامل کاشی کاری یا موزاییک کاری مجدد یا گچکاری و ... باشد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله آب و رفع نشت لوله آب و تعمیر لوله کشی؟

قیمت و هزینه تعمیر لوله کشی آسیب دیده ساختمان بستگی به نوع لوله کشی ، عمق لوله کشی و میزان لوله کشی تعویض را تعمیر شده دارد که کارشناسان ما پس از یافتن محل نشت لوله ، این قیمت را برآورد کرده و پس از رضایت شما ، اصلاح و تعمیر لوله کشی ساختمان در تهران اجرا خواهد شد.

حداکثر چقدر تخریب برای تعمیر لوله کشی نیاز است؟

لطفا فیلم زیر را مشاهده کنید. همانطور که مشاهده می کنید حداکثر 40 سانتی متر در 40 سانتی متر تخریب برای تعمیر لوله کشی آسیب دیده ایجاد خواهد شد.

 

قیمت ترمیم دیوار ، کف و سقف چه میزان است؟

قیمت تعمیر گچ دیوار ، کف (موزائیک ، سرامیک و ...) و حتی سقف در محل برآورد می شود که بستگی به عوامل گوناگونی دارد.در صورتی که رضایت مشتری حاصل شد ، ترمیم قسمت های آسیب دیده هم توسط همکاران ما انجام خواهد شد در غیر اینصورت همکاران ما می توانند اشخاص دیگری را معرفی نمایند.

 

برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی خود ) اینجا کلیک کنید

09198528524


آسیب به ساختمان در صورت عدم تشخیص ترکیدگی و نشت آب از لوله

ترکیدگی و نشتی لوله یکی از جمله مواردی میباشد که باید هرچه سریعتر شناسایی و تعمیر گردد ، در غیر این صورت ممکن است آسیب زیادی به ساختمان وارد شود. شاید در ابتدا فکر کنید که تشخیص ترکیدگی لوله کار دشواری باشد .

اما ما در گروه تأسیسات ساختمانی پارسا ، با استفاده از تجهیزاتی یشرفته و به روز ، آماده ایم تا بصورت شبانه روزی و در اسرع وقت در محل شما حضوره پیدا کرده و ترکیدگی و نشتی لوله های شما را شناسایی نماییم. شناسایی نشتی و یا ترکیدگی لوله یکی از جمله کارهای فنی میباشد که به تخصص و مهارت های کافی در این زمینه نیاز دارد.

اگر نشتی یا ترکیدگی لوله به درستی شناسایی نگردد ، ممکن است آسیب زیادی به ساختمان وارد گردد.

تشخیص ترکیدگی لوله بدون تخریب

شاید به جرأت بتوان گفت که شناسایی ترکیدگی لوله بدون تخریب ، یکی از خواسته های اصلی مالکان خانه در چنین شرایطی میباشد. هرچند که در گذشته این کار به صورت سنتی انجام میشد و خرابی و زمان زیادی به مالکان وارد میکرد ، اما امروزه با پیشرفت علم ، دستگاه های جدید تولید شده اند که میتوانند در اسرع وقت و با بهترین دقت ، محل ترکیدگی و یا نشتی لوله ها را شناسایی نمود.

ما نیز در گروه تأسیسات ساختمانی پارسا ، با استفاده از تجهیزاتی به روز و پیشرفته، آماده ایم تا در اسرع وقت در محل شما حضور پیدا کرده و مشکل شما را حل نماییم.

دقت نمائید ، خود تشخیص محل ترکیدگی و نشت آب ، بدون تخریب انجام می شود ولی برای اصلاح لوله کشی و محل نشت آب ، نیاز به تخریب جزئی شاید به اندازه یک سرامیک 40 در 40 باشد


نشت یابی لوله با دستگاه

همانطور که میدانید ، لوله کشی بسیاری از خانه های قدیمی آهنی بوده و به همین دلیل بعد از مدتی این لوله ها پوسیده شده و دچار نشتی یا ترکیدگی میگردند. اگر مشاهده میکنید که دیوار مرطوب شده و یا از سقف آب چکه میکند ، به احتمال زیاد لوله کشی ساختمان در همین حوالی دچار ترکیدگی یا نشتی شده است. که به منظور تعمیر آن باید هرچه سریعتر دست به کار شوید.

اما اگر ترکیدگی در برخی نواحی خارج از دید باشند ، مانند کف حیاط ، شرایط به چه صورت خواهد بود ؟ چگونه باید این نوع از نشتی یا ترکیدگی را تشخیص دهیم ؟ شناسایی محل دقیق نشتی و یا ترکیدگی کار دشواری است.

به منظور اطمینان حاصل کردن از وجود نشتی و یا ترکیدگی لوله ، بهتر است تمام شیرآلات ساختمان را ببندید و رقم کنتور را یادداشت نمایید. اگر بعد از بستن تمامی شیرآلات منزل همچنان مشاهده نمودید که رقم کنتور تغییر میکند ، میتوان نتیجه گرفت که لوله کشی منزل دچار ترکیدگی و یا نشتی شده است.

نحوه کار دستگاه های تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله

در حال حاضر این نوع از دستگاه ها در انواع مختلفی وجود دارند ، آکوستیک ، دستگاه های مادون قرمز و دستگاه های تصویری ، از جمله ابزارهایی میباشند که میتوان به کمک آنها ، ترکیدگی لوله را شناسایی نمود. اما هر یک از این دستگاه ها بسته به شرایط مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

برای مثال ، در دستگاه آکوستیک از امواج صوتی استفاده میشود. این نوع دستگاه ها میتوانند در حین خروج آب از لوله های زیر زمینی ، صدای جریان آب را تشخیص دهند.

این دستگاه ها برای عمق تا 40 سانتی متری کاربرد بسیار خوبی دارند ، اگر عمق لوله مورد نظر بیش از این باشد ، باید از دستگاه های تصویری استفاده نمود.


بهترین روش تشخیص ترکیدگی لوله آب


چگونه به بهترین نحو ، نشتی و یا ترکیدگی لوله آب را تشخیص دهیم ؟ شاید سوال بسیاری از شما نیز همین باشد که چگونه این مشکل را شناسایی و رفع کنیم ؟ بهترین روش برای شناسایی نشتی و یا ترکیدگی لوله ، استفاده از دستگاه های تصویری و نشت یاب میباشد که این کار نیز باید توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام شود.

ما در گروه تأسیسات ساختمانی پارسا ، آماده ایم تا با تجهیزاتی به روز و کادری مجرب در این زمینه ، در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنیم و در اسرع وقت مشکل موجود را حل و فصل نماییم.


چرا لوله ها دچار نشتی یا ترکیدگی میگردند ؟

همانطور که گفته شد ، در خانه های قدیمی اغلب از لوله های فلزی استفاده شده است و عمر مفید این لوله ها معمولا 30 تا 40 سال میباشد. نحوه لوله کشی ، سختی آب ، شدت جریان آب و نوع لوله مورد استفاده ، از جمله مواردی هستند که نقش موثری در ترکیدن لوله های آب دارند.

در خانه های قدیمی معمولا از لوله های فلزی با روکش های گالوانیزه استفاده میشد . بعد از آن ، لوله های پلاستیکی یا لوله های سبز ، به دلیل حمل آسانتر و قیمت های مقرون به صرفه تر ، جای این لوله ها را گرفتند.

اما لوله های پلاستیکی نیز ، میتوانند دچار شکستگی ، پوسیدگی و ترکیدگی و یا نشتی گردند همچنین در اغلب موارد نشتی و ترکیدگی لوله های پلاستیکی اتصال ناصحیح زانوها و سه راه ها میباشد.

از آنجایی که در اتصال این نوع از لوله ها از اتو استفاده میشود ، ممکن است در حین اتو کشی ، این اتصالات درست روی هم قرار نگیرند و بعد از مدتی از همان نقاط ، لوله ها دچار نشتی و در شرایطی دچار ترکیدگی گردند.

اگر حس میکنید که قسمتی از دیوارها یا سقف خانه مرطوب شده است ، بهتر است با گروه تأسیسات ساختمانی پارسا تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت در محل شما حضور پیدا کرده و مشکل شما را حل نماید.


نشانه های نشتی و یا ترکیدگی لوله کشی آب

اگر حس میکنید که قبض آب بصورت غیر عادی افزایش پیدا کرده است و یا در و دیوار خانه دچار نم و رطوبت شده است ، بهتر است هرچه سریعتر و به منظور جلوگیری از آسیب و خسارت های سنگین به ساختمان ، با گروه تأسیسات ساختمانی پارسا ، تماس حاصل نمایید.

هرچند که بسیاری از شرکت های فعال در این زمینه ، در روزهای تعطیل ، هیچگونه خدماتی را ارائه نمیدهند ، اما ما در گروه تأسیسات ساختمانی پارسا ، به منظور رعایت حال همشهریان عزیز و همچنین خدمت رسانی هرچه بهتر خود ، آماده ایم تا در اسرع وقت و منصفانه ترین قیمت ها ، نشتی و ترکیدگی لوله کشی ساختمان شما را تشخیص دهیم.

نشت یابی لوله آب با دستگاه

شما نیز اگر در تهران زندگی میکنید و به منظور شناسایی نشتی و یا ترکیدگی لوله آب ، به یک گروه متخصص و کار بلد نیاز دارید ، میتوانید با گروه تأسیسات ساختمانی پارسا ، تماس حاصل نمایید.

این گروه با سالها تجربه درخشان در زمینه شناسایی و تعمیر ترکیدگی و نشتی لوله ها ، آماده است تا در اسرع وقت در محل شما حضور پیدا کرده و این کار را با بهترین کیفیت ها برای شما به پایان برساند.

از آنجایی که این گروه نواحی زیادی در تهران را تحت پوشش خود دارد ، در بحث اجرت میتواند انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایر شرکت ها و افراد فعال در این زمینه داشته باشد.

خوش انصافی و مشتری مداری از جمله رسالت های این شرکت میباشند و به همین دلیل ، تا کنون توانسته ایم سوابق درخشانی از خود بجای بگذاریم.

تعمیر و ترمیم کلی لوله کشی فاضلاب

در فیلم زیر یک نمونه اجرا شده سیستم لوله کشی فاضلاب آورده شده است. اصلاح جزئی و کلی لوله کشی فاضلاب را از ما بخواهید

تعمیر و ترمیم کلی لوله کشی آب ساختمان نیز از خدمات ماست

پس از تشخیص محل نشت آب ، نیاز به ترمیم و تعمیر جزئی لوله کشی ساختمان است. ولی گاها شما قصد دارید که ترمیم و تعمیر کلی و نوسازی لوله کشی را نیز داشته باشید. نمونه کار تعمیر کلی در فیلم زیر :

مدیریت

گروه خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، کرج ، قم ، اراک و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

اگر با موبایل خود وارد سایت شده اید کافیست روی شماره ضربه بزنید

شمال تهران : 09129615767

غرب تهران : 09191482651

شرق تهران : 09129615767

مرکز تهران : 09191482651

جنوب تهران : 09129615767

سراسر تهران : 09129615767

هشتگرد و نظرآباد : 09123684786

کرج : 09195237504

استان قم : 09198528524

در حال بارگذاری ...